Belgische & nederlandse moderne kunst - stockopruiming - lokeren - 28/04/2024

Maandag 06/05/2024 13:00-15:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
120 kavels
Einde op 28/04/2024 18:00

Doorkijk - kleurenzeefdruk uit 1975 - getekend en genummerd in een oplage van 125 exemplaren - 50x70 cm - met certificaat - galerieprijs: 2900 euro Nee

Huidig bod 1500,00

Zeefdruk - gesigneerd en genummerd in een oplage van 250 exemplaren, in potlood - Afmetingen: 55x42 cm - ingelijst Nee

Guns 'n roses - olieverf op doek - 40 x 50 cm - getekend - ingelijst - galerieprijs: 3.000 € Nee

Huidig bod 1200,00

Roue sans jante - 75 x 56 cm - getekend, genummerd 61/90 - ingelijst - 1973 - galerieprijs: 2.500 € Nee

Huidig bod 1100,00

Olieverfschilderij op doek - met een gestileerd thema : "Verliefd koppel" - 90 x 70 cm - getekend en gedateerd (19)60 Nee

Huidig bod 170,00

Sitting in a landscape - kleurenzeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 160 exemplaren - jaartal: 1978 - 75x54 cm - zeer mooi zwevend ingelijst in een natuurhouten kader (87x67 cml) - galerieprijs: 1500 euro Nee

Huidig bod 750,00

Zelzame affiche uit 1993 - getekend - mooi ingelijst (60x84,7 cm) Nee

Kleurenzeefdruk - getekend - zeldzame proefdruk - minimale imperfecties in het papier - mooi ingelijst (64x82 cm) Nee

Huidig bod 190,00

Abstracte compositie - olie op doek - getekend en gedateerd 1993 - 89,8x79,5 cm Nee

Huidig bod 90,00

Werk in gemengde techniek : "Compositie met twee vrouwelijke naakten" - 27 x 21 cm - ingelijst Nee

Huidig bod 70,00

U-control III - kleurenoffset - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 58x46 cm - galerieprijs 1000 euro Nee

Huidig bod 450,00

Pepto bismo II - alles leren alles kunnen alles doen - getekende affiche - mooi ingelijst (52x72 cm) Nee

Huidig bod 290,00

The umbrellas - offset - getekend - mooi ingelijst (72x52 cm) Nee

Huidig bod 310,00

Zeefdruk - getekend en genummerd in een oplage van 100 - 56x78 cm Nee

Olieverfschilderij op doek - getiteld "Reflections" - 100 x 100 cm - op verso getekend en gedateerd 2010 - prachtig pasteus geschilderd werk - galerieprijs: 2.500 € Nee

Huidig bod 250,00

Acryl op doek, Zonder titel - 50 x 70 cm - Handgesigneerd Nee

Huidig bod 120,00

Acryl op doek, Stadsdynamiek - 117 x 157 cm - Handgesigneerd - 2001 - galerieprijs: 2.500 € Nee

Huidig bod 550,00

Lithografie - ‘L’oiseau de ciel ‘ ( 1966 ) Genummerd 134/275 - Afm 60x45 cm - Voorzien van Atelierstempel / stempel van de Succession en paraf van Charles Herscovice Nee

Huidig bod 490,00

Lithografie - getekend - H/C - Nee

Huidig bod 120,00

Gemengde techniek op papier - 69x69 cm - gesigneerd en gedateerd '79, rechtsonder - ingelijst 70x70 cm - galerieprijs: 2.500 € Nee

Huidig bod 750,00

De kip - litho - 54 x 38 cm - getekend, genummerd AP XI/XX - 1990 - galerieprijs: 2.000 € Nee

Huidig bod 1100,00

Huidig bod 1100,00

Origineel geometrisch werk - olie op doek - getekend en verso getekend, betiteld en gedateerd 1999 - 61x73 cm Nee

Huidig bod 110,00

Kleurenzeefdruk - geometrische abstractie - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 50x70 cm - met bijhorend getekend gedicht van Leonard Nolens Nee

Huidig bod 120,00

Kleurenzeefdruk - geometrische abstractie - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 56x77,8 cm - prachtig exemplaar Nee

Huidig bod 260,00

Kleurenzeefdruk op zilverkleurig dik papier - geometrische compositie - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 56x77,8 cm - tot en met 18 augustus loopt in het KMSKA de fantastiche solo expo 'venster op het oneindige' Nee

Huidig bod 260,00

Zeefdruk uit 1973 - geometrische compositie - getekend en genummerd in een oplage van 100 exemplaren - 56x77,8 cm Nee

Huidig bod 290,00

Zeldzame kleurenzeefdruk - geometrische compositie - espace noir n° 3 - getekend en genummerd in een oplage van 102 exemplaren - 70x70 cm Nee

Olieverfschilderij op doek : "Tuinzicht met twee figuren" - 100 x 80 cm - op verso getekend Nee